Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

«Руку Москви» побачили у Барселоні

Автор:

|

Жовтень 01, 2017

|

Рубрика:

«Руку Москви» побачили у Барселоні

Попри спротив центральної влади Іспанії, 1 жовтня у Каталонії почався референдум про незалежність. Офіційний Мадрид вважає його незаконним. Голосування намагаються зірвати різними способами, включаючи силові. В автономну область станом на сьогодні стягнуто три чверті всієї поліції і Цивільної гвардії країни. Лідери Каталонії сподіваються, що світ їх підтримає, та скаржаться на тоталітаризм. Ще за кілька днів до дати голосування уряд Іспанії і низка засобів масової інформації виявили у загостреному протистоянні «російський слід».

Вже надійшли повідомлення про сутички активістів з поліцією. Одна з них виникла на виборчій дільниці у місті Жироні, де мав проголосувати глава уряду Каталонії Карлес Пучдемон. Поліцейські розбили скло у вхідних дверях до спортивної зали, де облаштовано виборчу дільниці, увійшли всередину та вилучили скриньки для голосування. Є інформація про постраждалого.

З відкриттям дільниць поліція почала жорстко протидіяти виборчому процесу, вилучаючи скриньки для голосування та бюлетені. Втім, більшість виборчих дільниць ще вчора, 30 вересня, були заблоковані. Тому уряд Каталонії зранку 1 жовтня оголосив, що мешканці регіону можуть проголосувати на будь-якій відкритій дільниці.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply