Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Рука Москви вже в урядових телефонах?

Автор:

|

Листопад 02, 2016

|

Рубрика:

Рука Москви вже в урядових телефонах?

1102___10-1

У середу, 2 листопада, о 15:01 на офіційному сайті Президента України з’явилося повідомлення, що починалося таким реченням: «Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Киргизької Республіки Алмазбеком Атамбаєвим». У цьому не було б нічого дивного, телефонні перемовини між політичними лідерами є доволі поширеним методом спілкування, якби…  Бо незабаром з’ясувалося, що у цій парі співрозмовників лише один є главою держави…

Киргизький портал АКИргеѕѕ ввечері того ж дня (о 22:51 за Бішкеком) повідомив, що  завідувач відділу зовнішньої політики в ранзі заступника керівника апарату президента Киргизстану Сапар Ісаков спростував сам факт такої розмови. При цьому наведено такі його слова: «Ця інформація недостовірна. Можливо, українського лідера хтось розіграв».

Тобто, можливо і не розігрували, а був тут якийсь злий намір? Але як таке могло статися в системі урядового зв’язку, який повинен би контролюватися відповідними службами?

Стає тривожно. Бо це вже другий за недавній час випадок непорозуміння на міждержавному рівні. Спершу диспетчер розіграв білоруських пілотів, лякаючи бойовою авіацією. А тепер Петро Порошенко невідомо з ким обговорював, як написано на офіційному сайті «шляхи подолання проблем, що виникли з постачанням української продукції до Киргизстану внаслідок обмежень Росією транзиту українських товарів, а також можливі альтернативні маршрути перевезень». Але що найцікавіше, о пів на одинадцяту вечора за Києвом ця інформація ще залишалася на сайті. Інформація про розмову, якої, виявляється, не було! Хоча, що тут дивного? Робочий день завершився, чиновники розійшлися. Вранці прийдуть і все поправлять.

На світлині з АКИргеѕѕ – завідувач відділу зовнішньої політики в ранзі заступника керівника апарату президента Киргизстану Сапар Ісаков.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply