Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Feb. 23, 2019

Рука Москви тягнеться до білорусів?

Автор:

|

Грудень 09, 2016

|

Рубрика:

Рука Москви тягнеться до білорусів?

1209___06-2

Низка інтернет-порталів, включаючи закордонні, повідомила 9 грудня, що Слідчий комітет Білорусі підтвердив затримання кореспондента агентства Regnum Сергія Шиптенка. Він підозрюється у скоєнні умисних дій, спрямованих на збудження національної та іншої соціальної ворожнечі, а також ворожнечі за ознаками національної, мовної та іншої соціальної приналежності, що виявилися в підготовці і розміщенні в інтернеті статей під псевдонімом Артур Григор’єв. Раніше за такими ж звинуваченнями затримано авторів Regnum Юрія Павловця і Дмитра Алімкіна. Усіх трьох характеризують як проросійських активістів. Напередодні дружина Дмитра Алімкіна повідомила про обшук у їхній квартирі у Бресті .

Російське федеральне інформаційне агентство Regnum формально має статус недержавного і займається поширення новини Російської Федерації та суміжних держав Європи, Середньої Азії та Закавказзя. Втім, мабуть правильно буде уточнити – а ще веде проросійську пропаганду.

Факт анексії Росією українського Криму і гібридна війна на Донбасі викликали справедливе занепокоєння у багатьох колишніх республіках СРСР. Там не лише населення, а й влада остерігаються повторення таких сценаріїв у себе на батьківщини. Нещодавно у Казахстані місцевого жителя засудили до п’яти з половиною років позбавлення волі за розпалювання сепаратизму через інтернет.

На світлині: Слідчий комітет Білорусі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...