Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

Розв’язати війну, щоб зробитися миротворцем

Автор:

|

Квітень 04, 2016

|

Рубрика:

Розв’язати війну, щоб зробитися миротворцем

Karabakh

У Нагірному Карабаху не припиняються бойові дії. Сторони надалі звинувачують одна одну. Президент Вірменії Серж Саргсян заявив, що навіть після оголошення «одностороннього перемир’я» в напрямку населених пунктів Карабаху продовжувала працювати артилерія Азербайджану. Тим часом речник міністерства закордонних справ Азербайджану Хікмет Гаджиєв запевняє, що «вірменські збройні сили, влучаючи у густонаселені житлові райони та цивільних, продовжують вести вогонь по позиціях збройних сил Азербайджану».

Російський опозиційний політик Костянтин Боровий, аналізуючи це криваве зіткнення, напряму пов’язує його з російським президентом Володимиром Путіним. Мовляв, таким чином той намагається збільшити вплив Кремля в регіоні, де вже багато років триває конфлікт двох колишніх радянських республік. Як непрямий доказ вказується на підозрілий збіг у часі початку бойових дій у Карабаху і Самміту з ядерної безпеки.

Боровий приходить до висновку, що загострення ситуації дозволяє Москві згодом виступати в якості посередника між сторонами конфлікту.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply