Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 11, 2018

Розвідка окупантів знову пожвавилася

Автор:

|

Липень 03, 2016

|

Рубрика:

Розвідка окупантів знову пожвавилася

bez

Як повідомив у неділю, 3 червня на традиційному брифінгу речник адміністрації президента з питань АТО полковник Андрій Лисенко, протягом минулої доби на Донбасі помічено шість безпілотних літальних апаратів (БЛА) бойовиків. Окрім того, військова розвідка доповіла про ще один оперативно-тактичний безпілотник, який прилетів з території Росії. Отже, окупанти знову вдалися до частого використання БЛА для отримання розвідувальних даних. Тому можна очікувати  масштабної провокацієї.

Що стосується втрат, то за словами полковника Андрія Лисенка, «на щастя, загиблих серед наших воїнів немає, проте шестеро були поранені». Він також вказав на те, що бойовики випустили у бік позицій українських збройних сил 36 снарядів з гармат 122-міліметрового калібру.

Про обстріли з вогневих засобів, що заборонені Мінськими угодами, сказано й у зведенні прес-центру штабу АТО станом на ранок 3 липня. Обстріли з них велися як на Донецькому, так і на Маріупольському напрямках. А загалом впродовж минулої доби ворог відкривав вогонь 69 разів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...