Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 27, 2021

Розпочався вишкіл «Rapid Trident – 2018»

Автор:

|

Вересень 03, 2018

|

Рубрика:

Розпочався вишкіл «Rapid Trident – 2018»

Урочисте його відкриття відбулося у понеділок, 3 вересня, на Львівщині у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. На цьогорічні багатонаціональні командно-штабні військові навчання «Репід Трайдент» («Стрімкий Тризуб») з’їхалися представники збройних сил 14 країн світу. Це Україна, США, Азербайджан, Болгарія, Велика Британія, Грузія, Данія, Канада, Литва, Молдова, Німеччина, Румунія, Польща, Туреччина. Загалом залучено 2500 військових та 350 одиниць техніки.

Співкерівниками навчань призначено: з української сторони – заступника командувача військ оперативного командування «Схід» генерал-майора Єдуарда Москальова, з американської – полковника Тіма Клівленда.

На церемонії відкриття маневрів виступила Посол Сполучених Штатів Америки в Україні Марі Йованович. Зокрема, вона наголосила: «США беруть участь у цих навчаннях через те, що ми підтримуємо суверенітет і територіальну цілісність України. Ми міцніші, коли ми діємо разом – це істинна, як для військових так і всього громадянського суспільства».

Цей вишкіл, поміж іншого, сприятиме поглибленню сумісності українського війська зі збройними силами країн-партнерів, що є необхідною передумовою ефективності спільних дій не лише під час операцій миротворчого та стабілізаційного характеру, а й у разі, коли виникне необхідність відбити збройну агресію.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply