Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Розпочалися вибори 45-го президента США

Автор:

|

Листопад 08, 2016

|

Рубрика:

Розпочалися вибори 45-го президента США

1100___02-1

Першими проголосували мешканці декількох невеликих поселень та містечок штату Нью-Гемпшир. Виборчі дільниці у Діксвілл Нотч відкрилися о 00:00 годин за місцевим часом, коли у Києві була 7-ма ранку. Вибори тут прийнято починати вночі. І їх результати часто стають відомими раніше від підсумків різних опитувань, які проводять у день голосування. Ця традиція я з’явилася в 1960 році, коли всі мешканці Діксвілл Нотч, що мають право голосу, зібралися в одному з приміщень села. Голосування закінчилося буквально за кілька хвилин після початку. У виборах брали участь усі без винятку зареєстровані в цій місцині виборці. І саме завдяки цій традиції Діксвілл Нотч відомий по усіх Сполучених Штатах. А тепер ще й поза їх межами, адже про це нічне голосування розповів 8 листопада сайт ВВС.

Опівночі виборчі дільниці відкрилися ще в декількох поселеннях Нью Гемпшира. Законодавство штату дозволяє населеним пунктам з чисельністю менше 100 осіб відкривати виборчі дільниці опівночі і закривати їх після того, як 100% зареєстрованих виборців проголосують. Вибори в інших штатах розпочинаються у вівторок вранці за місцевим часом.

А напередодні у понеділок Гілларі Клінтон скликала передвиборний мітинг у Філадельфії, на який зібралися близько 40 тисяч її прихильників.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply