Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 15, 2019

Розмова Президентів України та Польщі

Автор:

|

Травень 03, 2017

|

Рубрика:

Розмова Президентів України та Польщі

 

Петро Порошенко 3 травня поспілкувався телефоном з Анджеєм Дудою. Глава Української держави висловив вітання та найкращі побажання з нагоди з 226-ї річниці Конституції Речі Посполитої, національного свята Польщі, яке відзначається саме сьогодні.

Сторони обговорили результати засідання Консультаційного Комітету Президентів України та Польщі, що відбулося 11 квітня цього року у Києві. Також торкнулися теми 70-ї річниці операції «Вісла».

Не залишився поза увагою і недавній демонтаж українського пам’ятника у селі Грушовичі поблизу Перемишля. Петро Порошенко наголосив на неприйнятності паплюження державних символів України та поцікавився реакцією польського керівництва. Анджей Дуда пообіцяв особисто розглянути цей інцидент та дати йому належну оцінку, аби у майбутньому не допустити подібного.

Досягнуто також домовленості про координацію зусиль з легалізації усіх місць українських поховань на території Польщі та польських в Україні, щоб забезпечення їм належну опіку на державному рівні відповідно до двосторонньої угоди про збереження місць пам’яті.

Світлина: під час демонтажу українського пам’ятника у селі Грушовичі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...