Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Розмова Дональда Трампа і Петра Порошенка

Автор:

|

Лютий 04, 2017

|

Рубрика:

Розмова Дональда Трампа і Петра Порошенка

Вона повинна відбутися сьогодні, 4 лютого, у телефонному режимі. Президент Сполучених Штатів говоритиме із своєму маєтку Мар-а-Лаго у штаті Флорида, куди виїхав провести вихідні. Білий дім підтвердив цю інформацію. У графіку роботи Дональда Трампа на суботу, як пише сайт «Голос Америки» є такий рядок: «О 16:45 розмова з президентом України Петром Порошенком». За Київським часом це 23:45. Цього ж дня американський президент говоритиме телефоном з прем’єр-міністром Італії Паоло Джентілоні.

Адміністрація Президент України теж підтвердила, що готує таку розмову, але не назвала точного часу. «4 лютого ввечері», – сказано в офіційному повідомленні.

Втім, Петра Порошенка тут випередила Юлія Тимошенко, яка вже встигла поспілкуватися з Дональдом Трампом. Та ще й, як мовиться, «на живо». Зустріч не мала формального характеру, а відбулася приватно у четвер, 2 лютого, у межах Національного молитовного сніданку. Американське видання Politico назвало Юлію Тимошенко одним із лідерів української опозиції, колишнім прем’єр-міністром, а нині опозиційним депутатом. А ще повідомило, що від Дональда Трампа чулися запевнення в підтримці України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply