Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 21, 2019

Розкрито глобальні плани Кремля

Автор:

|

Грудень 22, 2016

|

Рубрика:

Розкрито глобальні плани Кремля

1222___07-2

Агенція Укрінформ оприлюднила 22 грудня інтерв’ю з головою Служби безпеки України (СБУ) Василем Грицаком. Він, зокрема, сказав у розмові з кореспондентом: «Ми вирішили спрацювати на випередження та публічно озвучити наміри ворога про спробу дестабілізувати ситуацію через штучні акції протесту в столиці під усіма можливими гаслами. Оприлюднені плани – лише верхівка айсберга. Глобальні плани Кремля набагато ширші – дестабілізація ситуації не тільки у нашій країні, але у Білорусі, Молдові, Польщі, Словаччині, та, у так званій, “старій Європі”».

Очільник СБУ наголосив на важливості усвідомлення, що російське керівництво не змінило кінцевої мети своєї стратегії щодо нашої країни. А це – знищення української державності. Ще Василь Грицак похвалив своїх підлеглих (отже, опосередковано і себе): «Сьогодні я можу стверджувати, що перший етап маріонетки російських спецслужб успішно провалили, звісно, за нашою допомогою та інших правоохоронних органів».

Маючи необхідну інформацію, вітчизняна спецслужба готова до того, що під гаслами децентралізації на сесіях низки обласних рад за командою з Москви захочуть проштовхувати формулу таких собі «договірних відносин» між урядом України та місцевими радами. Цього у жодному випадку не можна допускати, інакше почне виникати щось на кшталт удільних князівств. Наш зовнішній ворог також виношує плани створення псевдотериторіальних громад на рівні окремих сіл та міст, які намагатимуться незаконно перебрати на себе функції держави.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...