Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Росію звинувачують у трагедії рейсу MH17

Автор:

|

Травень 25, 2018

|

Рубрика:

Росію звинувачують у трагедії рейсу MH17

Провідні інформаційні агенції світу у п’ятницю, 25 травня, повідомляють, що Нідерланди і Австралія офіційно вважають Російську Федерацію винною у катастрофі малазійського «Боїнга» над Донбасом у липні 2014 року. Москву закликають співпрацювати в розслідуванні справи трагедії рейсу MH17 і виплатити компенсацію близьким загиблих.

«Уряд робить наступний крок, офіційно вважаючи Росію відповідальною», – заявив 25 травня міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок. Водночас очільниця зовнішньополітичного відомства Австралії Джулі Бішоп офіційно поклала на Москву пряму відповідальність за катастрофу малайзійського пасажирського літака.

За словами нідерландського міністра, Росія відповідальна за відправлення в Україну зенітної установки «Бук», з якої була випущена ракета, що збила літак. Нідерланди і Австралія закликали Росію вступити у діалог з метою знайти рішення, яке дозволить домогтися справедливості по відношенню до людей, які перенесли жахливі страждання і зазнали збитків.

Днем раніше, 24 травня, представники Міжнародної слідчої групи заявили, що установка «Бук», з якої була запущена ракета, належала російським збройним силам і знаходилася на озброєнні 53-ї зенітної ракетної бригади, дислокованої у Курську.

Нагадаємо, що літак Boeing-777, який виконував рейс MH17 з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий над територією Донецької області 17 липня 2014 року. Всі 298 осіб, які знаходилися на борту, загинули.

Світлина Reuters: пам’ятник жертвам катастрофи рейса MH17 у Нідерландах.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply