Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 18, 2018

Росіяни хуліганили, українці співали

Автор:

|

Червень 13, 2016

|

Рубрика:

Росіяни хуліганили, українці співали

3_фанати

З’являються нові подробиці спровокованих російськими вболівальниками масових заворушень. У понеділок, 13 червня, дав прес-конференцію прокурор Марселя Брайс Робін. Як він повідомив, у сутичках брали участь півтори сотні фанатів з Росії, які були добре натреновані й підготовані до швидких і вкрай жорстоких дій. Причому настільки, що поліції далеко не завжди вдавалося їх затримати.

Однак 20 осіб вже заарештували. Поліцейські побували у місцях проживання фанатів, фотографували їх, а також переписували документи Оголошено загальне число поранених – 35 людей. З них стан чотирьох оцінюють як важкий.

В УЄФА заявили, що збірні Росії та Англії можуть дискваліфікувати з Євро-2016, якщо такі інциденти повторяться. Наступний матч на чемпіонаті Європи збірна Росії проведе з командою Словаччини у середу, 15 червня.

І ще про вболівальників. На цей раз – українських. Вони на матчі своїх улюбленців з командою Німеччини виконали хіт про президента Росії Володимира Путіна. Ця коротенька пісенька лунає над стадіонами України вже два роки – від початку російської агресії. Як повідомила «Открытая Россия», її мали нагоду почути в прямому ефірі телеглядачі   «Первого канала».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...