Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Росіянам не сподобалися очікування президента США

Автор:

|

Лютий 15, 2017

|

Рубрика:

Росіянам не сподобалися очікування президента США

Як ми вже повідомляли, вчора речник Білого дому Шон Спайсер заявив на брифінгу: «Президент Трамп дав дуже ясно зрозуміти, що він очікує, що російський уряд почне деескалацію конфлікту в Україні і поверне Крим». А сьогодні 15 лютого, надійшла інформація про те, як прореагувала на ці слова офіційна Москва. Одразу зауважимо – їх це дуже боляче зачепило.

У середу прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков сказав на брифінгу: «Що стосується повернення Криму, то ця тема не обговорюватиметься, бо вона не може обговорюватися. Росія не обговорює питання, пов’язані із своєю територією, із міжнародними партнерами». Кремлівський речник зробив вигляд, що не помічає очевидного – ті, кого він назвав «міжнародними партнерами», засудили анексію Криму. І навіть показали країну-агресора санкціями.

Озвалося і міністерство закордонних справ Росії. Його офіційний представник Марія Захарова намагалася видатися твердою та категоричною: «Ми свої території не повертаємо. Крим є територією Російської Федерації». А насправді сказала нісенітницю. Свої території можна не віддавати. Натомість повертають те, що взяли. Тобто – чуже. Стосовно того, що Крим є російською територією, то офіційний представник дипломатичного відомства мав би хоч трохи орієнтуватися у міжнародному праві. Адже світова спільнота далі вважає Крим українським!

Світлина: «Радіо Свобода».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply