Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 16, 2021

Росія загрожує підводним кабелям НАТО

Автор:

|

Грудень 15, 2017

|

Рубрика:

Росія загрожує підводним кабелям НАТО

Як повідомляє 15 грудня ВВС, про це заявив начальник британського Штабу оборони Стюарт Піч. Виступаючи у Королівському інституті оборонних досліджень (RUSI), він, зокрема, сказав: «У відповідь на загрозу, яку становить модернізація російського військово-морського флоту – як атомних, так і неатомних підводних човнів і надводних кораблів, – ми, разом з нашими атлантичними союзниками, надаємо пріоритет завданням, пов’язаним із захистом морських ліній зв’язку».

За його словами, Великобританія та її союзники повинні зрозуміти сенс модернізації російського військово-морського флоту і пропорційно модернізувати власні військово-морські сили. Тим паче, що Росія, крім будівництва нових кораблів і підводних човнів, продовжує удосконалювати свої можливості інформаційної війни та інших нових методів ведення війни.

Сер Стюарт Піч займає найвищий щабель в ієрархії британських військових. Він є головним військовим радником для цивільного міністра оборони і уряду в цілому. А очолюваний ним Штаб оборони – це еквівалент генерального штабу в інших країнах.

Світлина: начальник британського Штабу оборони Стюарт Піч.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply