Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, May. 24, 2019

Росія відроджує загороджувальні загони

Автор:

|

Липень 18, 2016

|

Рубрика:

Росія відроджує загороджувальні загони

zag

Ніщо не викликало у червоноармійців колишнього СРСР стільки ненависті, як горезвісні «заградотряди» (скорочення від назви «заградительный отряд»). Їх створювали з внутрішніх військ й розташовували позаду передових частин. І вони стріляли у тих, хто намагався рятуватися відступом.

Судячи з чергового виступу на брифінгу речника Адміністрації Президента України з питань АТО полковника Андрія Лисенка, щось подібне вже створила сучасна Росія. У понеділок, 18 липня він повідомив, що «за інформацією розвідки, в район Авдіївської промзони прибув підрозділ російської Національної гвардії, який виконуватиме функцію загороджувального загону». Виявляється, що саме тут окупанти зазнали найбільших втрат. Морально-психологічний стан бойовиків дуже низький. Гинути, зрозумілою, не хочеться, а їх посилають в атаку або наказують у складі диверсійно-розвідувальних груп прокрадатися у запілля українських військ. Як показує практика, ризик дуже великий. І от, щоб стимулювати найманців до активних бойових дій, вдалися до випробуваного досвіду «енкаведистів». Тепер у їх ролі виступає недавно створена нова силова структура Росії, яку вже встигли назвати «гвардією Путіна».

А що бояться окупанти не даремно, показала і минула доба. Андрій Лисенко повідомив про трьох загиблих. І навіть назвав звідки підрозділи, до яких ті належали: Макіївка, Новоазовськ та Горлівка.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...