Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Росія цинічно порушує норми міжнародного права

Автор:

|

Вересень 08, 2017

|

Рубрика:

Росія цинічно порушує норми міжнародного права

У п’ятницю, 8 вересня, на офіційному сайті Міністерства закордонних справ (МЗС) України оприлюднено коментар відомства з приводу з безпідставного затримання російською Федеральною службою безпеки (ФСБ) громадянина України Павла Гриба.

У документі наголошено, що Росія порушила консульську Конвенцію, яка передбачає інформування про арешт громадянина України упродовж трьох днів. Адже повідомлення Управління ФСБ в Краснодарському краї від 25 серпня було скероване Генеральному консульству України в Ростові-на-Дону рекомендованим листом тільки 31 серпня, а надійшло до дипломатичної установи аж 7 вересня.  Тобто, через два тижні після незаконно арешту.Крім того, знехтувано правом консула на відвідини затриманого 19-річного юнака.

МЗС України вимагає негайно допустити наших консулів до Павла Гриба, якого утримують в Краснодарському СІЗО. Українське дипломатичне відомство також категорично засуджує переслідування російською владою громадян України в Росії та за її межами, безпідставне затримання українців, порушення їх людських прав.

Нагадаємо, що 24 серпня Павло Гриб поїхав до білоруського міста Гомеля, щоб зустрітися з дівчиною-росіянкою, з якою познайомився і спілкувався лише у соціальних мережах. Того ж дня зв’язок з хлопцем увірвався. І лише вчора з’ясувалося, що він перебуває у слідчому ізоляторі Краснодара через звинувачення у терористичній діяльності.

Світлина: Павло Гриб до фатальної поїздки у Гомель.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply