Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 29, 2020

Росія може залишитися без Мундіалю-2018

Автор:

|

Червень 25, 2017

|

Рубрика:

Росія може залишитися без Мундіалю-2018

Про це інтернет-видання пишуть з посиланням на номер газети «Дейлі мейл», що вийшов у неділю, 25 червня. Виявляється, Міжнародна федерація футболу (FIFA) веде розслідування щодо 23 російських футболістів, які виступали на чемпіонаті світу 2014 року в Бразилії, а також 11 інших гравців. Йдеться фактично про ще один допінговий скандал, у центрі якого опинилася Росія. Представник ФІФА підтвердив факт розслідування, але не став вдаватися у подробиці.

Сьогодні агенція «Укрінформ» уточнила – усі ці російські футболісти підозрюються в тому, що входили числа учасників допінг-програми уряду Росії, яка діяла з 2011 по 2015 рік. Вони викликали до себе інтерес антидопінгових служб через порушення зі зразками сечі.

Тут впору нагадати, що майже рік тому у відповідь на запит газети «Спорт Експрес» з FIFA надійшов коментар з приводу оприлюднених на той час рекомендацій Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA). Там було сказано, що FIFA попросить надати всю інформацію про окремі випадки застосування допінгу в російському футболі, а після цього будуть зроблені наступні кроки. Очевидно, зараз ми їх і спостерігаємо.

Експерти схильні вважати, що Росію можуть позбавити права проводити чемпіонат світу з футболу 2018 року, якщо підозри про вживання заборонених препаратів футболістами її збірної команди підтвердяться.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply