Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 18, 2018

Росія хотіла викрасти звіт про катастрофу рейсу MH17

Автор:

|

Червень 15, 2016

|

Рубрика:

Росія хотіла викрасти звіт про катастрофу рейсу MH17

боінг

Про це стало відомо 15 червня з доповіді Федеральної служби захисту конституції Німеччини. Там зазначено, що російська ФСБ і зовнішня військова спецслужба ГРУ регулярно проводять чітко спрямовані кібероперації. Зокрема, зафіксовано і хакерську атаку на комп’ютери Ради безпеки Нідерландів перед оприлюдненням звіту про обставини аварії літака MH17 на Донбасі.

Це стало ще одним підтвердженням, що російському керівництву дуже невигідно, щоб світова громадськість нарешті дізналася правду про збитий майже два роки тому над Донбасом малазійський авіалайнер. Адже авторитетні установи мають переконливі факти, що політ літака перервала ракета, випущена з російського зенітного комплексу БУК.

Відомо також, що родичі загиблих у катастрофі «Боїнга 777», збитого у небі над Донбасом, вимагають від Росії і особисто від Володимира Путіна виплатити 330 мільйонів доларів компенсації за заподіяну моральну шкоду. Отож, Кремль намаганнями перешкодити розслідуванню, хоче також уникнути матеріальної відповідальності.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...