Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 25, 2020

Росія: гібридна війна проти своїх громадян

Автор:

|

Травень 30, 2016

|

Рубрика:

Росія: гібридна війна проти своїх громадян

T_foto

Виявляється, російська влада приносить руйнування не лише в інших державах, а й творить те саме на своїй території. Правда, не танками і «градами», а бульдозерами.

30 травня в Тульській області в циганському селищі Плеханово розпочатого знесення незаконно споруджених будинків. Робити це вирішили планово, по десять хатин на день. А загалом належить знести 122 споруди. Якби був це комерційний об’єкт, що належить олігархові, звиклому нехтувати законом, то таке навіть заслуговувало б схвалення. Але тут йдеться про будинки, де живуть прості люди. І коли поселилися вони з порушенням закону, то чому органи влади не втрутилися одразу? Адже будівництво та облаштування житла потребують чималих коштів і зусиль.

А тим часом повідомлення нагадують зведення з району бойових дій: задіяно більше 10 одиниць техніки, здійснено відключення інженерних комунікацій, початок операції…  Є тут один нюанс. Руйнують будинки не великодержавної нації. Але ж цигани, що живуть в селищі, теж громадяни Російської Федерації!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply