Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 25, 2021

Російський слід у нападі на ромів у Львові

Автор:

|

Червень 25, 2018

|

Рубрика:

Російський слід у нападі на ромів у Львові

Про його ймовірність у понеділок, 25 червня, заявив на брифінгу голова Служби безпеки України Василь Грицак. Відповідаючи на запитання журналістів, він сказав: «Стосовно нападу… попередній аналіз показує, що схожа організація є і в РФ… За цим може стояти Росія. Василь Грицак також пообіцяв, що очолювана ним спецслужба з’ясовує, хто за цим стоїть і хто фінансував напад.

Нагадаємо, що група осіб у масках пізно ввечері 23 червня атакувала табір громадян ромської національності, розташований на околиці Львова. Наслідки трагічні – один з мешканців табору помер, ще четверо отримали поранення і травми. Правоохоронці затримали одного повнолітнього і сімох неповнолітніх, їм повідомили про підозру за статтями «умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб», «умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової ворожнечі та ненависті», «хуліганство», «втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність». А у прокуратурі вважають, що до нападу причетні 11 мешканців Львова та прилеглих сіл

Посольство США в Україні прореагувало на цю подію у мережі Twitter. Зокрема, у тексті сказано: «Шоковані нападом на табір ромів у Львові. Зловмисники повинні бути притягнуті до відповідальності. В Європі, в тому числі в Україні, немає місця расизму та насильству».

Зазначимо, що за останній час в Україні це не перший напад на ромський табір. Перед тим подібне відбувалося у Києві та Тернопільській області.

Світлина: один з поранених під Львовом ромів у лікарні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply