Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 20, 2018

Російський реванш за акцію патріотів України

Автор:

|

Червень 11, 2016

|

Рубрика:

Російський реванш за акцію патріотів України

москва-2

Як ми вже повідомляли, 10 червня група патріотично налаштованих українських громадян провела резонансну акцію протесту біля генерального консульства Росії в Одесі. Минуло трохи більше, як пів доби, і вже маємо хід у відповідь.

У Москві в ніч на 11 червня хулігани закидали яйцями посольство України. Поліція нікого з учасників не затримала і звернень чи скарг до неї не надходило Очевидці твердять, що все відбулося дуже швидко, буквально впродовж кількох хвилин. Промовисту інформацію можна добути аналітичним шляхом, роздивляючись вміщені у соцмережах світлини. На них суцільно молоді обличчя.

Нема сумнівів, що тут скористалися випробуваним пропагандистським прийомом. Сотню російських «тітушок» зібрали в одну мить під посольством, вручили два плакати з написами «Бандеровщина не пройдёт», сказали щось хором прокричати і кинути з десяток яєць. Все хутенько зафільмували і розбіглися. Зазвичай такі вистави тривають від двох до п’яти хвилин. Але цього цілком досить, щоб засоби масової інформації здійняли бучу, а соціальні мережі вибухнули гнівним обговоренням. Тепер усі в Росії впевнені, що біля будівлі посольства України пройшла масова акція проти дії українських активістів біля консульства РФ в Одесі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...