Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 16, 2019

Російський опозиціонер виступив у США

Автор:

|

Березень 30, 2017

|

Рубрика:

Російський опозиціонер виступив у США

Володимир Кара-Мурза, який останнім часом вдруге пережив важке отруєння, зустрівся із представниками комітету з питань бюджетних асигнувань Сенату Сполучених Штатів, де говорив про політв’язнів у Росії. На його думку, їх кількість вже ідентична часам СРСР. Про це 30 березня повідомляє «Голос Америки».

На додачу, за його словами, Кремль готує кримінальні звинувачення близько 1500 осіб, яких затримали під час недавніх опозиційних мітингів. Водночас, він зауважив, що в Росії є гірші речі, ніж ув’язнення. «В останні кілька років, журналісти-розслідувачі, діячі опозиції, борці за права людини, борці проти корупції та викривачі зловживань з боку влади передчасно помирали. Бориса Нємцова – колишнього віце-прем’єр-міністра та найвідомішого опонента Володимира Путіна – розстріляли неподалік Кремля», – наголосив пан Кара-Мурза.

До того ж опозиціонер перерахував, які саме верстви населення переслідуються Кремлем. На його думку, це російська опозиція, бізнесмени, а також українці, заарештовані після анексії Криму. Цьому допомагають суди та правоохоронні органи, які стають інструментами політичного впливу. Зокрема у розповіді був згаданий український режисер Олег Синцов.

Представляв Володимира Кара-Мурзу членам Сенату республіканець Джон Маккейн.

Світлини: АР, Vladimir Kara-Murza FB.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...