Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 21, 2019

Російський опозиціонер хоче розпустити Держдуму

Автор:

|

Грудень 20, 2016

|

Рубрика:

Російський опозиціонер хоче розпустити Держдуму

1220___07-2

Очільник «Партії прогресу» Олексій Навальний переконаний, що сучасний парламент в Росії є нелегітимним, бо значне число голосів за «Єдину Росію» просто докинули. Тож Держдуму слід розпустити за рішенням суду чи Центрвиборчкому. Про це політик повідомив 20 грудня в інтерв’ю «Радіо Свобода».

Говорячи про свої пріоритети, Олексій Навальний заявив, що в разі перемоги на президентських виборах 2018 року, він перш за все амністує усіх політв’язнів в країні. Окрім цього, політик хоче провести судову реформу, ввести закон про боротьбу із незаконним збагачення. Культивуватиме також боротьбу із нерівністю та бідністю. Та найголовніше – кандидат в президенти готовий гарантувати безпеку Володимиру Путіну, якщо це буде потрібно для зміни влади в країні.

Нещодавно Олексій Навальний заявив про намір балотуватися у президенти Росії. Однак проти політика досі (ще з 2013 року) триває судовий процес щодо «Кіровлісу». Опозиціонера звинувачують у крадіжках власності державного підприємства.

Зазначимо, ще у 2014 році політик стверджував, що півострів Крим захопили з усіма порушеннями міжнародних норм. Водночас вказував: «Крим залишиться частиною Росії і більше ніколи в найближчому майбутньому не стане частиною України». Однак нещодавно змінив свою думку. Відтепер при перемозі на виборах Навальний пообіцяв провести ще один референдум для мешканців Криму – він і визначить подальші дії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...