Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Російський безпілотник в українському небі

Автор:

|

Лютий 10, 2017

|

Рубрика:

Російський безпілотник в українському небі

Число обстрілів у зоні бойових дій минулої доби порівняно з попередньою дещо зменшилося – 61 проти 82-х. Однак як і зазвичай впродовж уже тривалого часу російські окупанти та бандформування місцевих сепаратистів підтримують напруженість практично на усіх ділянках лінії фронту. Про це дізнаємося 10 лютого з чергового зведення прес-центру штабу АТО. Втім, помічено учора й особливість – вороги дуже часто використовували міномети. А це зброя, що несе постійну загрозу здоров’ю та життю атакованих людей, завдає руйнувань. У той час коли ті, що ведуть обстріли, почуваються у безпеці.

На Донецькому напрямку з мінометів бойовики обстрілювали чотири населених пункти з Авдіївкою включно. На Луганському – стільки ж, а на Маріупольському – два. Повсюдно загарбники турбували наших армійців вогнем з гранатометів та стрілецької зброї.

На щастя, ця доба обійшлася без  втрат у лавах захисників Вітчизни.

І кілька слів на предмет зухвалої брехні російських лідерів та їхньої пропаганди, які твердять, що на Донбас не поставляється озброєння з Росії. Прес-центру штабу АТО розповів про безпілотний літальний апарат, збитий неподалік лінії розмежування. Наші бійці вразили його із стрілецької зброї, коли з’ясували, що він не належить ані українському війську, ані присутнім у регіоні моніторинговим місіям міжнародних організацій. Підозри про приналежність безпілотника підтвердилися. Саме такі використовують у збройних силах Росії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply