Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Російських виборців закликають страйкувати

Автор:

|

Грудень 27, 2017

|

Рубрика:

Російських виборців закликають страйкувати

У середу, 27 грудня, опозиційний політик Олексій Навальний оголосив дату проведення масових акцій на підтримку всеросійського страйку виборців – 28 січня наступного року. Як очікується, маніфестації та мітинги відбудуться без малого у сотні міст Росії.

Попередні заявки на проведення акцій організатори почнуть подавати невідкладно, за місяць. Сам Олексій Навальний пояснив це так:  «Щоб жоден чинуша нам не сказав потім: “Ой, площа зайнята конкурсом танцю живота”». Опозиціонер закликає своїх прихильників бойкотувати вибори президента, бо голосуючи на них люди допоможуть Володимиру Путіну перетворити своє перепризначення на подобу виборів.

Нагадаємо, що 25 грудня Центральна виборча комісія Росії відмовила Олексію Навальному в реєстрації кандидатом на посаду президента країни. Там визнали, що збори групи виборців на підтримку його самовисування відбулися за вимогами закону. Однак заявили, що опозиціонер раніше був засуджений, відтак не може брати участь у виборах протягом 10 років від зняття і погашення судимості. Відразу після оголошення цього рішення Олексій Навальний закликав до страйку виборців.

Вибори президента Росії відбудуться 18 березня 2018 року.

Світлина з сайту «Deutsche Welle».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply