Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Російських дипломатів можуть покарати за дим

Автор:

|

Вересень 13, 2017

|

Рубрика:

Російських дипломатів можуть покарати за дим

На початку місяця ми повідомляли про стовп густого чорного диму над дахом консульства Російської Федерації (РФ) у Сан-Франциско. Тоді навіть приїхала пожежна машина. Але виявилося, що надаремно. Вогонь не становив небезпеки. Просто перед тим, як покинути приміщення за рішенням американської влади, дипломати щось спалювали (найімовірніше – документи).

Втім, інцидент, виявляться, ще не вичерпано. 13 вересня на сайті ВВС вміщено інформацію про штраф, який можуть накласти на тих, хто спричинив появу цього диму. Міська влада скерувала працівникам закритого генконсульства Росії повідомлення про порушення закону. Воно, на їхню думку, полягало у спалюванні сміття на території дипломатичного представництва. А місцеві закони про охорону навколишнього середовища забороняють спалювати сміття в межах міста.

В американській правовій системі повідомлення про порушення – це офіційний акт, на підставі якого порушник може бути оштрафований, а в особливо серйозних випадках навіть притягнутий до адміністративної або кримінальної відповідальності. Переважно сторона, яка отримала таке повідомлення, погоджується виплатити штраф і зобов’язується усунути наслідки порушення. Але тут цією стороною виявилася російська. Отож, замість тихо залагодити непорозуміння, офіційний представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова назвала претензії влади Сан-Франциско продовженням «антиросійського перформансу в США».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply