Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 21, 2019

«Російські» клопоти Дональда Трампа тривають

Автор:

|

Листопад 06, 2017

|

Рубрика:

«Російські» клопоти Дональда Трампа тривають

Щонайменше 9 людей з його оточення контактували з впливовими громадянами Росії  під час президентської кампанії та переходу влади у США. Про це 6 листопада повідомляють інтернет-портали України з посиланням на газету The Washington Post.

Зокрема, названі особистий адвокат Дональда Трампа Майкл Коен, радник Джаред Кушнер, колишній радник з питань національної безпеки президента США Майкл Флінн, засновник однієї з найбільших приватних військових компаній США Blackwater Ерік Прінс та відомий співпрацею з колишнім президентом України Віктором Януковичем політтехнолог Пол Манафорт, який певний час очолював виборчий штаб нинішнього господаря Білого дому.

«Загалом, документи та інтерв’ю засвідчують, що під час кампанії чи переходу президентської влади є щонайменше дев’ять помічників Трампа, які мали контакти з росіянами. Деякі з них добре відомі, а інші, такі як Пападопулос (екс-помічник Дональда Трампа Георгій Пападопулос – ред.), грали другорядну роль», – пише видання.

Крім того, після появи розслідування «Panama Papers» стало відомо, що комерційний секретар США Вілбур Росс має ділові зв’язки із Кремлем.

Розслідуванням фактів втручання Росії у президентські вибори у США на підтримку одного з кандидатів займається спеціальний прокурор Роберт Мюллер. Як відомо, раніше Дональд Трамп заперечував, що він або його помічники спілкувались із росіянами під час передвиборчої кампанії. А тепер йдеться вже про те, щоб мінімізувати важливість контактів, які таки були.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...