Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 16, 2019

«Російське» натхнення конгресмена

Автор:

|

Березень 28, 2017

|

Рубрика:

«Російське» натхнення конгресмена

Про свої відчуття з приводу масових мирних акції протесту, що відбулися минулої неділі в Росії, розповів депутат Конгресу США від Республіканської партії Пітер Роскам. На його думку, США, зважаючи на такі заходи, має підтримати росіян в боротьбі з свавіллям влади. Дослівно політик сказав «I’m encouraged», що сайт «Голосу Америки» переклав як «мене надихають», а словники подають ще для перекладу «заохочують». Однак у будь-якому випадку зрозумілим є те враження, яке справляє у світі пробудження здорових російських сил.

«Мене надихають повідомлення про мирні демонстрації у Росії проти корумпованого, автократичного режиму у Москві. Володимир Путін вчинив наругу над правами людини та демократією як у самій Росії, так і за кордоном. Ми маємо підтримати російський народ, а також наших союзників у Східній Європі та Центральній Азії, у їх боротьбі проти авторитаризму та експансіонізму Путіна», – вказав у заяві американський конгресмен.

Зауважимо, що Пітер Роскам кілька разів приїздив в Україну із офіційними візитами,  неодноразово підтримував нашу державу протягом конфлікту на Донбасі та критикував позицію екс-президента Сполучених Штатів Барака Обами з цього питання. Нещодавно законодавець запропонував Конгресу розглянути резолюцію, яка засуджує вплив Росії на європейські вибори.

Світлини: АР, CC BY-SA Gage Skidmore, Flick.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...