Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

Опозиція заявляє: «Путін нам не цар»

Автор:

|

Квітень 20, 2018

|

Рубрика:

Опозиція заявляє: «Путін нам не цар»

Фонд боротьби з корупцією, створений Олексієм Навальним, анонсував у п’ятницю, 20 квітня, проведення протестних акцій у Москві та Санкт-Петербурзі. В органи влади цих міст подано передбачені законодавством повідомлення. Датою проведення маніфестацій визначено 5 травня – за два дні до інавгурації Володимира Путіна.

Олексій Навальний, який є нині чи не найбільш непримиренним опонентом чинного російського президента, раніше повідомив про намір проведення акцій «за право бути громадянином Росії» під гаслом «Путін нам не цар».

Отож, 5 травня прихильники опозиціонера Олексія Навального у Москві хочуть влаштувати ходу на Тверській вулиці, а потім провести мітинг на Манежній площі, а у Петербурзі планується хода Заміським проспектом і мітинг на Піонерській площі.

Нагадаємо, що Володимир Путін 18 березня у четвертий раз переміг на президентських виборах. Олексій Навальний не був допущений до участі у них через судимість за надуманими звинуваченнями. Попередній мітинг, приурочений до інавгурації Володимира Путіна, що відбувся у травні 2011 року на Болотній площі в Москві, завершився масовими затриманнями. За так званою «болотною справою» були засуджені понад три десятки осіб.

Архівна світлина: антиурядова акція протесту в Санкт-Петербурзі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply