Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Російська газета з антиукраїнським душком

Автор:

|

Грудень 28, 2016

|

Рубрика:

Російська газета з антиукраїнським душком

1228___09-1

Російський культурний центр у Львові останнім часом не раз згадували у засобах масової інформації. І не лише через приміщення, яке він повинен вивільнити. Були претензії й до газети «Русский вестник», що видається центром. З цього приводу довелося навіть звернутися до Служби безпеки України (СБУ) з проханням про експертну оцінку. У середу, 28 грудня, помічниця начальника Львівського обласного управління СБУ із взаємодії з громадськістю Мирослава Клячківська дала ексклюзивний коментар агенції Гал-інфо.

Вона повідомила, що за низкою ознак та за наявністю у публікаціях образливих висловлювань на адресу українського народу, його героїв і символів, історії тощо, зроблено висновок, що редакційна політика проводиться всупереч законодавству України. В опублікованих газетою текстах зафіксовано прояви міжнаціональної нетерпимості та приниження честі та гідності українців. При цьому наведено конкретні публікації.

Як наслідок, слідчим відділом обласного управління СБУ розпочато кримінальне провадження, яке скеровано у прокуратуру Львівської області для визначення підслідності.

На світлині: приміщення комунальної власності, з яке за рішенням суду повинен звільнити Російський культурний центр.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...