Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 16, 2021

Романа Сущенка чекає далека дорога

Автор:

|

Вересень 11, 2018

|

Рубрика:

Романа Сущенка чекає далека дорога

Агенція «Укрінформ» у вівторок, 11 вересня, розповідає про лист свого засудженого у Росії власного кореспондента до представників української діаспори в Латвії. Його Роман Сущенко написав у відповідь на послання латвійських українців, отримане раніше.

Перш за все вражають бадьорий тон і сила духу нашого земляка. Часом навіть складається враження, що своїми рядками він хоче підбадьорити усіх, хто схвильований його долею. Ось, наприклад, що написав Роман про себе: «З пакетів з 1,5-літровими пластиковим пляшками зробив гантелі – розмахую перед собою. Зарядка допомогла округлитися в окремих місцях, з’явився жвавий м’язовий тонус, зникла в’ялість у кінцівках і погані думки. Що дуже тішить, особливо вранці, з першими сонячними променями. Неспішно готую себе до тривалої подорожі і зміни обстановки». Тут йдеться про  близьке у часі етапування до місця, де незаконно засуджений український журналіст відбуватиме строк ув’язнення.

Нагадаємо, що власного кореспондента «Укрінформу» у Франції Романа Сущенка затримали 30 вересня 2016 року, у Москві, куди він прибув з приватною поїздкою. 4 червня Московський міський суд визнав його винним у шпигунстві і оголосив вирок – 12 років колонії суворого режиму.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply