Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Романа Насірова почали судити

Автор:

|

Грудень 07, 2017

|

Рубрика:

Романа Насірова почали судити

Процес, якого з нетерпінням очікувала громадськість України, відрито 7 грудня у Шевченківському суді міста Києва. Тут проти колишнього керівника Державної фіскальної служби Романа Насірова розпочато розгляд справи, яка однозначно є найбільш масштабною з усіх, які взялося розслідувати Національне антикорупційне бюро України (НАБУ).

Романа Насірова затримали ще 2 березня 2017 року. Його звинувачують у завданні державі збитків на суму 2 мільярди гривень (маже $ 74 мільони). Як твердять, він надав безпідставні податкові розстрочки підприємствам народного депутата Олександра Онищенка, що згодом втік з України. Сам підсудний вважає ці податкові розстрочки законними й заперечує наявність збитків.

За даними НАБУ та антикорупційної прокуратури, Роман Насіров має британський паспорт, однак доказів цього не надано. У справу навіть втрутилося посольство Великої Британії в Україні. Проте інформація звідти обмежується повідомленням, що наразі відповідні органи Сполученого Королівства вивчають усі факти.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply