Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Роман Зозуля може стати футбольним чиновником

Автор:

|

Лютий 12, 2017

|

Рубрика:

Роман Зозуля може стати футбольним чиновником

Українському футболісту, якого фанати іспанського «Райо Вальєкано» несправедливо звинуватили у нацизмі, може стати офіційним представником футболістів у Федерації футболу України (ФФУ). Таку ідею запропонував 12 лютого Президент ФФУ Андрій Павелко у мережі Facebook. За його словами, низка власних ініціатив Романа, серед яких організація фонду допомоги військовим на Сході України, внесок на ремонт дніпровського госпіталю, створення дитячої футбольної академії, вкотре довели його високий рівень громадянської свідомості та допомогли розвиватися Україні.

«Усі його дії, спрямовані на користь українського суспільства, дозволяють рекомендувати Романа Зозулю у виконком Федерації футболу України. Думаю, що його кандидатура отримає одностайну підтримку на конгресі ФФУ в квітні», – підкреслив глава ФФУ. Додамо, що зараз цю посаду займає Анатолій Тимощук, однак нещодавно він завершив кар’єру гравця.

До того ж Андрій Павелко повідомив, що ФФУ досі намагається вирішити юридичні проблеми ігрової практики Романа Зозулі. За його словами, Федерація футболу Іспанії та ФІФА «розуміють всю абсурдність ситуації, що склалася». «Футболіст, який є патріотом своєї країни, не має страждати через свою громадянську позицію», – додав лідер ФФУ.

Нагадаємо, нещодавно Роман Зозуля перейшов в оренду із «Бетіса» до «Райо Вальєкано». Але у новому клубі українцю погрожували та називали нацистом. Футболіст вирішив повернутися в попередню команду, однак, за правилами, він не зможе грати за «Бетіс» півроку – двічі за трансферне вікно клуб змінювати не можна. Поки що ситуацію намагаються вирішити відповідні органи.

Світлини: Reuters, спорт bigmir.net.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply