Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Робоча поїздка Петра Порошенка на Донеччину

Автор:

|

Грудень 05, 2016

|

Рубрика:

Робоча поїздка Петра Порошенка на Донеччину

1205___05-3

З неї у понеділок, 5 грудня, почав свій черговий робочий тиждень Президент України. Одним з найбільш важливих пунктів програми стала участь у запуску відновленої радіотелепередавальної станції і телерадіовежі «Карачун». Терористи знищили їх у липні 2014 року. Але тепер мовлення звідси здійснюватиметься на значні території. І робота у цьому напрямку триватиме, щоб українські телеканали могли дивитися мешканці Донецька, Макіївки, Єнакієвого та інших міст, де наразі такої можливості нема.

Глава держави мав змогу перевірити якість сигналу, поспілкувавшись у прямому ефірі радіо «Армія FM» з військовослужбовцями, що перебувають на лінії фронту. І привітав усіх слухачів із завтрашнім Днем Збройних Сил Україні.

Петро Порошенко поклав квіти до пам’ятного знаку на горі Карачун і вклонився пам’яті полеглих на Донбасі українських героїв.

Президент також проінспектував опорний пункт на передовій, за 1 км від Горлівки, де поспілкувався з військовослужбовцями, привітав їх з 25-ми роковинами створення Збройних Сил України та вручив державні нагороди. Звернувся також і до тих, хто допомагає нашим бійцям, привітав їх з Міжнародним днем волонтера, що відзначається саме 5 грудня, і теж вручив нагороди.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...