Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Режисер зняв на відео свою смерть

Автор:

|

Червень 06, 2018

|

Рубрика:

Режисер зняв на відео свою смерть

Речник Національної поліції України Ярослав Тракало у середу, 6 червня повідомив інтернет-виданню «Українська правда», що виявлено доволі моторошну подробицю недавнього самогубства відомого режисера Леоніда Кантера. Виявляється, він «весь процес знімав на відео». І тепер вже нема жодних сумнівів – чоловік сам пішов з життя. Правда, мотиви наразі ще невідомі.

Розслідує справу Бахмацький відділ поліції (Чернігівська область). Начальник відділу Юрій Жула  розповів, що Леонід Кантер написав передсмертні записки рідним і знайомим, і теж згадав про відеозапис: «Залізши в залізну бочку, настроїв відеокамеру. Без слова, без нічого здійснив постріл собі у підборіддя».

Леонід Кантер народився у Києві 27 липня 1981 року. Був одним із режисерів фільму «Міф» про Василя Сліпака, оперного співака, який загинув у зоні АТО, є автором кінострічки «Добровольці Божої чоти» про кіборгів Донецького аеропорту. У 2007 році оселився на хуторі Обирок у Чернігівській області та перетворив його на мистецький хутір – творче поселення, де збирав друзів з усього світу, організовував фестивалі, мистецькі заходи, творчі школи та народні свята.

Світлина: Леонід Кантер.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply