Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

«Режим тиші» з гуркотом канонади

Автор:

|

Вересень 14, 2016

|

Рубрика:

«Режим тиші» з гуркотом канонади

01_0914-1

«Незважаючи на провокації, Збройні Сили України неухильно дотримуються Мінських угод», – ці слова містяться у зведенні прес-центру штабу АТО станом на 14 вересня. І викликають, відверто мовлячи, неабияке здивування. Адже минулої доби контрольовані російською владою бандформування відкривали вогонь 56 разів. Це вже на тому рівні, який був до оголошеного з 1 вересня замирення. Тобто, від режиму тиші не залишилося й сліду. А наші хлопці змушені відмовчуватися?

Лише на Донецькому напрямку обстріляно 11 населених пунктів. В тому числі п’ять з  мінометів 120-го та 82-го калібрів. Біля Авдіївки та Верхньоторецького помічені снайперські групи. Діяли вони також і на Луганському та Маріупольському напрямках. До злочинного полювання на людей окупанти вдаються з метою психологічного тиску на українських бійців. Бо де ж там будеш почуватися спокійно, якщо у будь-яку мить можеш опинитися під прицілом!

У кількох місцях озивалося озброєння бойових машин піхоти. А ближче до півночі на Донецькому напрямку загуркотіла заборонена Мінськими домовленостями артилерія, посилаючи снаряди на позиції підрозділів збройних сил України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply