Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 11, 2018

Режим Путіна – як трухлявий баобаб

Автор:

|

Вересень 26, 2016

|

Рубрика:

Режим Путіна – як трухлявий баобаб

04_0926-2

Таку думку висловив російський письменник Віктор Суворов. Першу частину інтерв’ю з ним сайт «Апостроф» оприлюднив 26 вересня. Автор широко відомих книг «Криголам», «День-М», «Акваріум» (його справжнє ім’я – Володимир Різун) колись служив у радянській військовій розвідці. Ще 1978 року свідомо порвав з комуністичним режимом. Перебуваючи за кордоном разом з дружиною і двома дітьми, не повернувся в СРСР. Тривалий час живе в Англії.

На його думку, придворні олігархи, які втратили величезні суми через політику Путіна, зрозуміють, що їхні гроші знаходяться під загрозою. Ще три роки тому вони вільно їздили в Європу, будували собі яхти, а тепер не знають, що трапиться з ними завтра і чи збережуть свої капітали. Тому в їхніх інтересах здійснити палацовий переворот. Скинути Путіна і сказати всім, що він у всьому винен. Так було після смерті Сталіна, коли найближче оточення звалило всю вину на нього.

«Путін боїться, – впевнений Володимир Різун. – Але давайте не призначати термінів, коли все завалиться. Його режим схожий на трухлявий баобаб, зогнилий зсередини. Може сто років простояти, а може завтра впасти. Пробігла повз мурашка, зачепила його лапкою, він і впав. Впаде все, впаде неодмінно».

Ще письменник вважає, що Україні не варто остерігатися цих процесів. Краще зайнятися зміцненням армії і економічними реформами.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...