Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 19, 2018

Рефат Чубаров закликає «не вляпатися»

Автор:

|

Вересень 05, 2016

|

Рубрика:

Рефат Чубаров закликає «не вляпатися»

09_0905-1

У Росії 18 вересня цього року відбудуться вибори до Державної думи. І зухвальство агресивної Москви сягнуло настільки далеко, що голосування замислили проводити у тимчасово окупованому Криму. З цього приводу народний депутат України, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликав мешканців анексованого півострова до бойкоту.

5 вересня він написав на своїй сторінці у мережі Facebook, що участь у цих виборах, за задумом окупантів, дозволить їм стверджувати неачебто «кримчани знову підтвердили свій вибір». Зрозуміло, світове співтовариство цієї вистави не сприйме. Але мешканці Криму, що піддалися на всілякі хитрощі російських загарбників та їх поплічників, можуть через незнання потрапити згодом у неприємні ситуації. Адже ці вибори Росія проводить незаконно. І тут йдеться не лише про участь у голосування, а й про тих, хто буде залучений до підготовки і проведення незаконних виборів.

«Який вихід? – Запитує Рефат Чубаров і сам же й відповідає. – У Росії, країни – окупанта, немає чинних правових норм, щоб притягнути до відповідальності громадянина, що бойкотує проведення виборів. Відповідно, всім, що встигли вже «вляпатися» у виборчі комісії, радимо негайно їх покинути. 18 вересня 2016 року всіх громадян, які досягли виборчого віку та проживають в Криму, закликаємо бойкотувати здійснювані окупантами «вибори».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...