Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Радикалам не дали перешкодити «КиївПрайду»

Автор:

|

Червень 17, 2018

|

Рубрика:

Радикалам не дали перешкодити «КиївПрайду»

У столиці України у неділю, 17 червня, вже вп’яте відбувся Марш рівності. Головне гасло акції – «Країна вільних: будь собою!», а головна мета організаторів – домогтися рівних прав та безпеки для всіх громадян України. Підтримати учасників «КиївПрайду» прийшли депутати Верховної Ради з об’єднання “Єврооптимісти” Сергій Лещенко та Світлана Заліщук, депутат Європарламенту Ребекка Хармс, міністр у справах Європи ФРН Майкл Рот, дипломати посольств США і Канади.

За попередніми оцінками, в акції взяли участь до двох тисяч осіб. Деякі ЗМІ називають 5-6 тисяч. За дотриманням порядку пильнували понад дві тисячі поліцейських і бійців Нацгвардії. Рух транспорту в центрі міста було перекрито, не працювали кілька станцій метро, ​​довкола місця збору учасників були встановлені металеві огорожі. Підвищені заходи безпеки вжито через погрози радикалів, які обіцяли зірвати акцію за участю представників ЛГБТ-спільноти.

Сутички між правоохоронцями та представниками націоналістичної організації С14, які намагалися перекрити дорогу на маршруті Маршу рівності таки виникли. Але самій ході «КиївПрайд-2018» це не перешкодило. Хоча у підсумку медичної допомоги потребували не менше десяти постраждалих з обох сторін, а поліція затримала 56 праворадикалів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply