Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 25, 2019

Радіостудія завітала на передову

Автор:

|

Листопад 30, 2017

|

Рубрика:

Радіостудія завітала на передову

Сім мінометних обстрілів здійснили контрольовані кремлівською владою бандформування минулої доби, випустивши загалом близько півсотні мін у бік оборонних укріплень Збройних Сил України. Про це та інші події у зоні бойових дій розповідає 30 листопада чергове зведення прес-центру штабу АТО.

На Луганському напрямку епіцентром напруженості залишається Світлодарська дуга. Російсько-окупаційні війська вели тут вогонь з озброєння бойових машин піхоти (БМП), мінометів двох калібрів, гранатометів та зенітних установок. А на Донецькому напрямку знову обстріляно околиці Авдіївки. У небі кружляв ворожий безпілотний літальний апарат (БПЛА), заборонений Мінськими угодами.

Загалом минулої доби терористи відкривали вогонь 18 разів. На щастя, жоден з наших бійців не постраждав.

Надійшла із зони АТО ще одна новина. Учора тут відбувся черговий виїзний ефір військового радіо «Армія FM». Імпровізовану радіостудію обладнали у розташуванні 25-ї Окремої повітрянодесантної Дніпропетровської бригади. Для цього пристосували приміщення, розташоване біля самісінького переднього краю. З вересня цього року перше військове радіо «Армія FM» почало виїжджати до військових частин, які захищають Україну на лінії зіткнення.

Начальник Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України підполковник Яна Холодна так прокоментувала нову форму роботи армійських радіожурналістів: «В силу того, що дуже багато цікавих людей залучені до виконання службових обов’язків та не мають змоги приїхати до Києва, ми вирішили раз в місяць проводити прямі ефіри безпосередньо у них. Також це чудова можливість розповідати людям про наші бригади, їхню новітню історію, долі військових, показувати силу та міць нашого українського війська, а також інформаційно підтримати наших захисників». Це вже третій виїзний ефір творчого колективу радіо «Армія FM» в районі АТО.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...