Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 18, 2019

Радіоактивні відходи у ворожому тилу

Автор:

|

Червень 09, 2017

|

Рубрика:

Радіоактивні відходи у ворожому тилу

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України повідомило 9 червня про чергове засідання неформальної депутатської групи «Мінська платформа», на якому пролунала тривожна заява.

Голова парламентського підкомітету з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Іван Рибак повідомив, що у Єнакієвому Донецької області зберігається близько 100 тонн радіоактивних відходів. Це місто знаходиться на тимчасово непідконтрольній уряду України території. А йдеться про небезпечні речовини, поводження з якими повинно бути фаховим і вкрай обережним. Навряд чи можна сподіватися такого від бандформувань, які не визнають жодних законів. Таким чином існує загроза масштабної екологічною катастрофи, наслідки якої можуть бути відчутні навіть за межами України. Вочевидь, ця інформація повинна стати предметом обговорення на високому рівні включно з перемовинами у «Нормандському форматі».

Окрім того заступник міністра екології та природних ресурсів України Віктор Вакараш повідомив, що у тимчасово окупованих районах пошкоджено 700 га території природно-заповідного фонду.

За цими фактами вирішено створити спеціальну робочу групу, щоб дослідити стан окремих підприємств на Сході України, оцінити загрози й розробити план дій для врегулювання нагальних екологічних питань.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...