Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

Рада «перевела стрілки» на Конституційний суд

Автор:

|

Жовтень 19, 2017

|

Рубрика:

Рада «перевела стрілки» на Конституційний суд

Саме туди спрямовано у четвер, 19 жовтня, символічний потяг скасування депутатської недоторканності – однієї з трьох вимог учасників мітингу під Верховною Радою. Формально усе правильно. Адже йдеться про внесення змін до Конституції України, а такі законопроекти можна розглядати лише після того, як Конституційний суд (КС) дасть позитивний відгук. Дивує лише, що раніше про це чомусь ніхто не згадував.

Отож, з парламенту до КС адресовано обидва винесених сьогодні на розгляд законопроекти з цієї проблематики (президентський та підготований групою нардепів). Тепер учасники акції протесту під Верховною Радою не зможуть сказати, що депутати їх не послухали. Все зроблено чітко за вимогами. А розгляд законопроектів у КС може потребувати чималого часу. І тепер активістам доведеться вирішувати непросту задачу: розходитися, чекати під Радою чи перебазувати намети під Конституційний Суд?

Крім того, у четвер автори законопроекту про створення Антикорупційного Суду відкликали документ. Про це повідомив журналістам заступник голови фракції «Самопоміч» Єгор Соболєв.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply