Рада «перевела стрілки» на Конституційний суд
Саме туди спрямовано у четвер, 19 жовтня, символічний потяг скасування депутатської недоторканності – однієї з трьох вимог учасників мітингу під Верховною Радою. Формально усе правильно. Адже йдеться про внесення змін до Конституції України, а такі законопроекти можна розглядати лише після того, як Конституційний суд (КС) дасть позитивний відгук. Дивує лише, що раніше про це чомусь ніхто не згадував.
Отож, з парламенту до КС адресовано обидва винесених сьогодні на розгляд законопроекти з цієї проблематики (президентський та підготований групою нардепів). Тепер учасники акції протесту під Верховною Радою не зможуть сказати, що депутати їх не послухали. Все зроблено чітко за вимогами. А розгляд законопроектів у КС може потребувати чималого часу. І тепер активістам доведеться вирішувати непросту задачу: розходитися, чекати під Радою чи перебазувати намети під Конституційний Суд?
Крім того, у четвер автори законопроекту про створення Антикорупційного Суду відкликали документ. Про це повідомив журналістам заступник голови фракції «Самопоміч» Єгор Соболєв.
Як допомогти собі та своєму ближньому
Дякую, що приділяєте увагу цій дуже важливій темі. Нажаль, більшість уУкраїнці рятували світ, зокрема, і 1920 року на Віслі
Річ Посполита була ліквідована 1795 року. Тому: Сто років тому 15 серпСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Мій коментар видалено. Я це так розумію що моя присутність на цьому саСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Вважаю дії української делегації у ПАРЄ правильними по суті але не спо