Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

П’ятеро героїв відійшли у вічність

Автор:

|

Грудень 19, 2016

|

Рубрика:

П’ятеро героїв відійшли у вічність

1219___01-1

Зведення прес-центру штабу АТО, оприлюднене 19 грудня, інформує про події минулої доби. Якщо вдаватися до сухої статистики, то російські загарбники 24 рази здійснювали обстріли українських позицій. Але у цю цифру входить справжній бій, що стався у районі Світлодарської дуги. Окупаційні війська розпочали його за всіма канонами тактики наступу – з потужної артилерійської підготовки, накриваючи значну територію мінами та гарматними снарядами. Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) одразу надіслала запит щодо дотримання «режиму тиші». Однак ворожі підрозділи почали обхідний маневр опорних пунктів в районі населеного пункту Луганське з відвертою метою зайняти позиції Збройних Сил України і пересунути таким чином лінію розмежування на контрольовану українською владою територію.

Наші прийняли бій, впевнено та уміло провели контратаку й зірвали наміри терористів. За уточненими розвідувальними даними супротивник втратив не менше 25 осіб убитими. Окрім того зо три десятки окупантів отримали поранення. Поспіхом відступаючи, бойовики залишили військове спорядження. Не важко було встановити, що воно російського виробництва.

Є і скорботна новина. Відстоюючи незалежність Вітчизни, п’ятеро українських  військовослужбовців загинули. Ще шістьох поранено – 4 легкі поранення і 2 середнього ступеню.

На інших ділянках фронту окупанти активно застосовували 122-міліметрову артилерію, міномети і навіть танк.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...