Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 17, 2019

Путч у лігві луганських сепаратистів

Автор:

|

Листопад 21, 2017

|

Рубрика:

Путч у лігві луганських сепаратистів

У вівторок, 21 листопада, центр Луганська оточили озброєні люди без розпізнавальних знаків. Згодом надійшли повідомлення про білі стрічки на рукавах та панцерну техніку на вулицях. Основною одразу стала версія про заколот у середовищі тих, що самі ж є заколотниками. Адже ватажок так званої «ЛНР» Ігор Плотницький звільнив з посади «міністра внутрішніх справ» самопроголошеної «республіки» Ігоря Корнета, а той відмовився йти у відставку.

Користувачі соціальних мереж пишуть, що у Луганську не працює телебачення, радіо та мобільний зв’язок. Це пов’язують із затриманням директора підконтрольного сепаратистам телеканалу «ДТРК ЛНР» Анастасії Шуркаєвої. Її підозрюють у зв’язках із українськими спецслужбами. Своєю чергою Ігор Корнет заявив, що вночі бойовики припинили «діяльність української диверсійно-розвідувальної групи». Вона, начебто, планувала здійснення низки резонансних диверсійно-терористичних актів.

За непідтвердженими даними, в Луганськ з Донецька прибули три військових вантажівки «Урал» із бойовиками «охорони», яка підпорядковується ватажку так званої «ДНР» Олександру Захарченку. Повідомляють також про вибух у приміщенні колишньої Луганської обласної ради.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...