Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 18, 2019

Приватні мотиви проблем ПриватБанку

Автор:

|

Грудень 22, 2016

|

Рубрика:

Приватні мотиви проблем ПриватБанку

1222___05-1

22 грудня перший заступник голови Національного банку України Яків Смолій, виступаючи на брифінгу у місті Дніпрі, повідомив, що офіційно переданий напередодні у державну власність ПриватБанк цього дня поновив роботу у звичному режимі, всі обмеження знято. Сам процес націоналізації супроводжувався чималою панікою. А спроби влади заспокоїти людей її лише посилювали. Насправді, процес минув доволі спокійно. Платежі за комунальні послуги через Інтернет проходять справно, клієнтам-пенсіонерам гроші надходять вчасно. Залишається лише нез’ясованим сакраментальне запитання – а що ж трапилося? Бо в офіційні версії повірити насправді важко.

Дещо пролив світло на проблему колишній IT-директор ПриватБанку Дмитро Дубілет, який 22 грудня в ефірі Еспресо.TV підтвердив інформацію про напружені стосунки між головою Нацбанку Валерією Гонтаревою та недавнім власником ПриватБанку Ігорем Коломойським. І начебто саме це призвело до недавніх подій.

Дмитро Дубілет повідомив такий факт: «На початку грудня Гонтарева зібрала експертів та керівників всіх великих банків, окрім нашого, і сказала: «все, готуйтеся до націоналізації ПриватБанку, вона цілком може статися». Очевидно, що після цього працівники інших банків почали переманювати клієнтів «ПриватБанку», аргументуючи це новиною про швидку націоналізацію.

На світлині: на перший погляд і не скажеш, що стосунки між Валерією Гонтаревою та Ігорем Коломойським напружені.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...