Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Природа дуже відпочила на Володимирі Жириновському

Автор:

|

Квітень 25, 2016

|

Рубрика:

Природа дуже відпочила на Володимирі Жириновському

 

Вони там, у Росії, більше як на дві третини ненормальні. І це доводить їхня ж соціологія. Правда, Всеросійський центр вивчення громадської думки безпосередньо дослідженням нормальності своїх співгромадян не займався. Запитання стосувалися ставлення до скандально відомого політика Володимира Жириновського. 25 квітня, саме у день його 70-річчя, оприлюднили узагальнені підсумки анкетування. І виявилося, що аж у 68% опитаних він викликає позитивні емоції. А подобається він їм там як вельми самостійний політик і «правдоруб». Ну що, хіба нормальні люди так будуть мислити?

В.Жириновський палко підтримав розпочату Кремлем війну в Україні. Навіть став автором карти поділу нашої Вітчизни, на якій властиво Українській державі залишено приблизно третину нинішньої території, а решту пропонується віддати Польщі, Угорщині, Румунії і, зрозуміло, найбільше – Росії.

Парадоксально, але дід запеклого українофоба Ісаак Эйдельштейн був відомим промисловцем і шанованою людиною в Костополі, що на Рівненщині. Безперечно, йому було б соромно за такого онука!

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply