Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Feb. 18, 2019

Принцеса, яка захотіла стати прем’єр-міністром

Автор:

|

Лютий 08, 2019

|

Рубрика:

Принцеса, яка захотіла стати прем’єр-міністром

Інтернет-портал ВВС повідомляє у п’ятницю, 8 лютого, що Король Таїланду Маха Вачхіралонгкон засудив як неналежне рішення своєї сестри вступити у боротьбу за посаду прем’єр-міністра.  67-річна принцеса Убол Ратана  згідно з реєстраційними документами, висунулася від опозиційної «Партії тайських патріотів». Її рішення йде врозріз з традиційною позицією королівської родини Таїланду, члени якої завжди стояли осторонь від політики.

Убол Ратана народилася в 1951 році, вона старша дитина покійного короля Пуміпона Адульядета і королеви Сірікіт. У 1972 році вона відмовилася від титулу, щоб вийти заміж за американця Пітера Ледд Дженсена, і переїхала у США. Після розлучення з чоловіком у 1998 році повернулася на батьківщину і почала брати участь в житті королівської родини. У своїй роботі активно користується соцмережами, знялася в кількох тайських фільмах.

Чинний прем’єр-міністр країни Прают Чан-Оча також заявив у п’ятницю, що буде боротися за крісло прем’єр-міністра. Перебуваючи на посаді командувача Королівською армією Таїланду, прийшов до влади після військового перевороту в 2014 році.

Вибори в Таїланді призначені на 24 березня. До них прикута увага світової громадськості, тому що вони дають країні шанс повернутися до демократії після п’яти років військового правління.

About Author

news

Loading...