Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Прикра звістка для Петра Порошенка

Автор:

|

Вересень 23, 2018

|

Рубрика:

Прикра звістка для Петра Порошенка

Вона надійшла з італійської Верони. Як повідомляє у неділю, 23  вересня, інтернет-газета «Українська правда», місцеві депутати більшістю голосів позбавили чинного Президента України звання почесного громадянина міста. За таке рішення подано 28 голосів, проти – 4.

Міська рада Верони надала Петрові Порошенку звання почесного громадянина наприкінці травня 2016 року. Було це зроблено із вдячності за повернення виявлених в Україні сімнадцяти картин, викрадених з веронского музею Кастельвеккьо. А тепер твердять, що «попередня муніципальна адміністрація поспішно і поверхово присвоїла почесне громадянство міста Верони Президенту України Петру Порошенку». Мовляв, його заслуги у поверненні полотен є суперечливим, бо «розслідування щодо пошуку творів мистецтва було здійснено місцевою владою».

Заради справедливості зазначимо, що після чергових виборів баланс політичних сил у міській раді Верони суттєво змінився. До влади прийшла партія «Ліга», відома своєю проросійською позицією. Вона, зокрема, домагається скасування санкцій проти Росії й уклала договір про співпрацю з правлячою партією «Єдина Росія».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply