Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Прикра соціологія для уряду Анґели Меркель

Автор:

|

Квітень 06, 2018

|

Рубрика:

Прикра соціологія для уряду Анґели Меркель

У п’ятницю, 6 квітня, оприлюднено результати опитування, проведеного на замовлення телеканалу ARD і видання Die Welt. Кабінет міністрів Німеччини, створений нещодавно «великою коаліцією», розпочав роботу у важких умовах. Ним задоволені тільки 32 відсотки громадян країни. Але саму Анґелу Меркель німці й надалі вважають найкращою кандидатурою на посаду канцлера.

У вересні 2017 року схвально до уряду ставився 51 відсоток жителів Німеччини. За півроку цей показник зменшився на 19 відсотків. Анґела Меркель хоча й залишається найпопулярнішою особистістю в очолюваному нею кабінеті, однак зараз добрим канцлером її вважають 57 відсотки опитаних, що на 18 відсотків менше, ніж торік у вересні. На другому місці за популярністю перебуває міністр економіки Петер Альтмайер – 55 відсотків жителів схвально сприймають його на цій посаді.

А ще більшість опитаних вважають, що німецьке суспільство розділене. 83 відсотки називають серйозною проблемою розділення на багатих і бідних. 76 відсотків вважають, що в німецькому суспільстві недостатньо розвинена толерантність до іншої думки. 67 відсотків бачать проблему в розбіжностях між ісламом та іншими релігіями.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply