Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 15, 2019

Прифронтовий Маріуполь безпечніший, ніж Львів

Автор:

|

Травень 05, 2017

|

Рубрика:

Прифронтовий Маріуполь безпечніший, ніж Львів

Про це 5 травня повідомила агенція «Укрінформ» з посиланням на сайт Маріупольської міської ради.  А винесений у заголовок  висновок випливає з аналізу даних рейтингу безпеки обласних центрів України, що оприлюднений Інститутом суспільно-економічних досліджень. Маріуполь до нього потрапив тому, що через тимчасову окупацію Донецька є зараз місцем перебування обласних структур влади. Отож це місто з потужним промисловим потенціалом і майже півмільйонним населенням посіло у таблиці 10-те місце, випередивши Одесу, Київ, Львів. А першу сходинку зайняв Хмельницький.

Рейтинг складали на основі опитування мешканців обласних центрів та статистики щодо кримінальних правопорушень в місті. У матеріалах дослідження є ще чимало цікавого. Скажімо, попри те, що у Львові зареєстровано понад 200 кримінальних правопорушень на 10 тисяч населення, у місті після темряви на вулиці почувають себе безпечно 65% людей. А у Маріуполі все навпаки: 33 порушення на 10 тисяч осіб та 41% спокійних людей, які не остерігаються ходити темними вулицями.

Додамо, що результати вивчення безпечності обласних центрів були озвучені на Третій щорічній Конференції з демократичного врядування у Києві.

Світлини: Маріуполь з висоти пташиного польоту і з рівня землі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...